1 jaar Public Staffing: een terug- en vooruitblik

De alsmaar groeiende uitdagingen en complexere regelgeving binnen de publieke sector maakten één aspect zeer duidelijk: de nood aan versterking binnen elk domein van het lokale bestuur is hoog. Of het nu gaat om een tijdelijke vervanging, extra ondersteuning of specifieke kennis binnen een bepaald vakgebied, de ervaren professionals van Public Staffing bieden al meer dan een jaar versterking bij steden en gemeenten. Tijd om even terug te blikken op één jaar Public Staffing en ineens even naar de toekomst te kijken.

 

365 dagen outsourcing

Een jaar geleden startte Public Staffing, een concept van A&S Solutions, met het bieden van extra ondersteuning aan lokale besturen, op tijdelijke basis of op lange termijn. We begonnen klein, met de aanwerving van professionals die over de vereiste vaardigheden, de nodige kennis en ervaring, en de nodige feeling beschikten om binnen een specifieke overheidsdienst optimaal te presteren. Waar nodig, kregen (en krijgen) ze extra opleiding. Ondertussen zijn onze ‘starters’ uitgegroeid tot onmisbare waarden binnen lokale besturen.

 

Meer dan 70 experten op de payroll

Ons team, dat het afgelopen jaar flink werd uitgebreid, telt momenteel al meer dan 70 doorgewinterde experts. “Het merendeel hiervan is afkomstig uit de privésector, maar nu volledig toegewijd aan de publieke sector”, vertelt Steven De Vos, Director van Public Staffing. “Met die versterking van onze equipe kunnen we voortaan nog meer knowhow en ervaring inzetten op het gebied van Omgeving, Sociale Zaken, Burgerzaken, Human Resources en Management.”

 

Meer flexibiliteit, creativiteit & teamwork

Uiteraard moet je binnen een bepaald kader blijven, wat vaak aanpassen is als je uit de privésector komt. Maar dat vergroot net je flexibiliteit. Je leert creatief naar oplossingen te zoeken, en je doet dat samen met je team. Er is geen onderlinge concurrentie, integendeel, door elkaar continu bij te staan, creëer je als team samen een grote meerwaarde binnen je domein en maar al te vaak ook over verschillende domeinen heen.”

 

5.157 gepresteerde dagen

In 2022 boden onze professionals meer dan 5.000 dagen versterking binnen verschillende besturen.

 

Een overzicht:

  • Omgeving: 2.300
  • Sociale Zaken: 1.136
  • Burgerzaken: 450
  • Human Resources: 957
  • Interim Management: 170
  • Communicatie: 112
  • Andere: 32

 

Onze ambitie?

Het talent en de gedrevenheid van onze mensen blijven aandikken en blijven inzetten om lokale besturen maximaal te ondersteunen. Ons team zit vol ambitie: binnen het kader dat we krijgen, willen we verder ruimte creëren voor innovatie en creativiteit, om zo samen met het team waar we terechtkomen om te gaan met die groeiende uitdagingen die onze richting uitkomen. En bovenal willen we blijven vertrouwen op elkaar om zo samen grote stappen vooruit te zetten.

Deel op:

Public Staffing zet zijn groei verder naar een team van 100+

Public Staffing zet zijn groeipad verder. De voorbije maanden vervoegden heel wat experten het team en breiden we uit tot een groep van 100+...

OCMW's en subsidiebeheer: 5 stappen naar financiële optimalisatie

Openbare Centra voor Maatschappelijk Welzijn (OCMW's) spelen een belangrijke rol in het bieden van sociale dienstverlening aan de meest kwetsbaren...

Optimaliseer uw subsidies en vermijd administratieve rompslomp

Bent u zeker dat u de verschillende mogelijke subsidies van de POD Maatschappelijke Integratie benut? Gebeurt het doorsturen van de verschillende...

Ready to level up your team?

Versterk uw team met een van onze professionals. Ontdek de domeinen waarbinnen we u kunnen ondersteunen en ga volle kracht de toekomst tegemoet!

 

Vind versterking voor uw team!